Dolar
6,7024  TL
Euro
7,2409  TL

Kurumsal

       Firmamız kurlduğu 1994 yılından günümeze, bilgi teknolojileri ve iletişim alanında sistem bütünleltirci, çözüm sonucu,servis ve ugulama sağlayıcı olarak hizmet veren, müşteri ve çözüm odaklı bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 1996 yılında En iyi ERP yazılım Firması olan Netsis Yazılımın Ticari uygulamaları, ERP ve MRP çözümlerini sunmaya başlamıştır.

       Mert Bilgisayar olarak kurulduğumuz günden bu yana bilişim teknolojileri alanında artan bigi ve deneyimizi, sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışımzla çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirket ve kurumlara hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi sunarken, müşterilerimizin ihtyacına en uygun çözüme adaklaranak, şirketlerin karlılığını ve verimliliğni attıracak teknoloji ve doğrultusunda özelleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. Böylelikle ilkelerimizin en önemlileriden olan muşteri odaklılık ve artı değerli hizmet sunabilme prensiplerine bağlı kalarak, müşterilerimizin teknoloji yenilik ve gelişmelerden en iyi ve hızlı biçimde faydalanabilmesi için çalışıyoruz.

       Bundan sonra da Mert Bilgisayar olarak, değişen müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek yapımıza, değişime ayak uydurarak ve değişen teknolojileri müşterimizin faydasına olacak şekilde yorumlayarak ve müşterilermize uygulayarak en iyi şekilde hizmet vermyi sürdürmek istiyoruz.

       müşterilermizin işlerine artı değer katan hizmet ve çözümlerimizin müşterilerimizi rekabette öne çıkartmış ve müşterilermizin memnuniyetinden aldığımız güç ve cesaretle, müşteri ve çözüm odaklı servislerimiz ve şirketinize çok şey katacağına inandığımız çözümlerimizle daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı ve sizleri hizmetlerimizle tanıştırmayı istiyoruz.

       şunu biliyoruz ki müşterilerimizin her birinin ihtiyaç duyduğu çözüm müşterimiz kadar özel olmalıdır. İşte bu nedenle çözümlerimiz ve hizmetlerimizin müşterilermizin ihtiyaçlarına özel ve birebir uyumlu olması gerktiğine inanıyoruz ve bunun için ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

       1994 yılından bu yana sizin için çalışıyoruz ve bundan guru duyuyoruz. Bizim için özesiniz ve bu nedenle "Müşterilerimiz için ne yapabiliriz" sorusunu sürekli kendimize soruyoruz. Sadece size özel çözümler geliştiriyoruz ve yenilikleri bilgi ve tecrübemizle size taşıyoruz. Bundan sonra da aynı kararlılıkla gelişen türkiye'nin güçlü ve aydınlık yüzünü yansıtan müşterilerimize sormaya devam ediyoruz.


"Herkes için yapabileceğimiz bir şeyler var, Sizin için ne yapabiliriz?"


desgined by Mert Bigisayar © 2013